Tribu Lounge tool – Coffee

1 349,00 

Toode on tellitav

Vanadest hõimuskulptuuridest inspireeritud kollektsioon TRIBU on valmistatud kiudbetoonalusest, mille peal on pehme polsterdatud padi. TRIBU, mida iseloomustab arhitektuursete betoonlamellide pind, rõhutab peent tasakaalu teravate arhitektuursete joonte ja polstriistme mõnevõrra pehmema kumeruse vahel. Kombineerige mitu TRIBU lamamistooli, et luua diivanist istekoht. Igal TRIBU lamamistoolil on kaks kinnitusklambrit, mida saab paigaldada kummagi jala alla ja kruviga hõlpsalt kinni keerata.

TRIBU kollektsioon koosneb kergkiudbetoonist valatud toolist, pingist ja taburetist, mis suurendab liikuvust. Toode on käsitsi maalitud, et luua ainulaadne pinnatekstuur õrnade värvivariatsioonidega.

Iga toodet täiendab pehme padi, mis on mugavuse suurendamiseks hoolikalt polsterdatud. Tribu lamamistoolil on Taupe-värvi päikesekindlast kangast valmistatud padi, mis on optimaalne valik nii sise- kui ka väliskeskkonda. Sellel konkreetsel kangal on suur vastupidavus plekkidele, veele ja päikesevalgusele, mis tagab, et hooldus on vaevatu ja välimus jääb värske. Lisaks on pingi ja tabureti padjad kaunilt viimistletud elegantse määrdunudvalge linaga, mis suurendab nende esteetilist välimust.

Disainitud Kristian Sofus Hansen & Tommy Hyldahl.

Siseruumides kasutamiseks.

Tarneaja osas kontakteeru müüjaga!

Sulle võib veel meeldida...