TOOL TETRA NATURE/CONCRETE

275,00 

Toode on tellitav

BrandMuubs

Tetra on mugav puittool, mis on kohandatud tänapäevaseks orgaanilise seljatoe, kutsuvalt polsterdatud istme ja maalähedaste jalgadega, mis on ühendatud kaunisse looduslike materjalide kombinatsiooniga, mis hõlmab lihtsust ja puhtaid jooni.

Tooli lihtne konstruktsioon tasakaalustab materjali ja vormi – lai iste toetub maalähedatele lihtsatele toolijalgadele, mis on kujundatud pehmete vormidega. Tetra on ajatu ilu, mis on loodud eksklusiivse ja majesteetliku ilmega, mis tõstab esile puidu kaunid varjundid, enne kui see värvitakse, seejärel õlitatakse suitsuvärviga.

Tool on loodud lihtsate detailide ja pehme halli tooni istmega, mis koos moodustavad kauni värvidemängu rohke sügavusega. Lai iste pakub head tuge ja tool saavutab ühtse ilme.

Nimi Tetra – kreeka keeles number neli, on inspireeritud tooli disainielementidest, milles on lihtsalt ühendatud funktsioon ja esteetika. Läbimõeldud asukohas kutsuvad tooli neli jalga istuma ning kogema ja tähistama kogukondade väärtust.

Tool hõlmab kaasaegset elustiili ja kutsub õhtusöögilaua taha meeldejäävaid hetki, tegemata järeleandmisi disainis ja mugavuses.

Tool tarnitakse tasapakendis ja seda on lihtne kokku panna. Tagaküljel nähtavad kruvid annavad toolile serva ja iseloomu.

Disain: Says Who

Mõõdud: H 78 X B 50 X D 50,5 cm

Tarneaja osas kontakteeru müüjaga!

Sulle võib veel meeldida...