The Anna-Thurium Stem

Allahinnatud! 45,50 

Laos

“Pearl Anna-thurium” põhineb klassikalisel Anthuriumil, kuid on inspireeritud valgusmaali meistri Anna Ancheri poolt. Seetõttu on õied kaetud läikivate valge-hõbedaste pärlivärvidega, millel on valgust peegeldav pehme sära. Spadix on pärlmutter türkiissinine, mis on inspireeritud merekarpide ja rannakarpide sisevärvidest. Varred on painutatavad, mistõttu on neid lihtne suuremateks kimpudeks paigutada või kaunid eraldiseisva tükina.

Anna Ancher, üks tuntumaid naissoost Skageni maalikunstnikke, oli intensiivselt hõivatud valguse ja värvide uurimisega. Ta on tuntud ka interjööri maalimise ning looduse ja lillede kaasamise poolest oma motiividesse. Tema piire rikkuv värvikasutus ja suurepärane võime tabada päikesekiirt on olnud pärl Anna-tuuriumi jaoks suureks inspiratsiooniks!

See lill on osa ‘Skagen Collection’ist, mis koosneb 5 erinevast varrest. Värvid on inspireeritud vanadest Taani Skageni maalikunstnikest, kes elasid 1870. aastatest kuni sajandivahetuseni. Skagen oli suvine sihtkoht, mille maaliline loodus meelitas põhjapoolseid kunstnikke avatud maastikele maalima, jäljendades Prantsuse impressioniste.

Psst…Kas sa abiellud ja otsid midagi vana, midagi uut, midagi laenatut ja midagi sinist? Seejärel lisage oma kimpu “Pearl Anna-thurium”, et seda igavesti säilitada.

Pikkus 40 cm.
Painutavad ja lõigatavad varred
Painutavad kroonlehed
100% käsitsi valmistatud
100% käsitsi maalitud
70% taaskasutatud materjalid (ülejäänud värv, lakk jne)

Materjal: taaskasutatud tekstiil, liim, värv, paber, traadid

Sulle võib veel meeldida...