SNAREGADE OVAL LAUD / Dark Stained Oak

1 947,00 

Saadaval järeltellimisel

BrandAudo

by Norm Architects

Elegantne ja minimalistlik tugeva geomeetrilise ilmega laud on Snaregade piisavalt klanitud, et tõsta esteetiliselt esile iga ruumi, ja piisavalt vastupidav nii äriliseks kui ka erakasutuseks. Õhem siluett suurendab selle kauni laua elegantsi.

Snaregade laud ehitati algselt Audo asutaja Bjarne Hanseni kodu jaoks, vastates küsimusele: mida vajab mööblifirma asutaja oma söögituppa? Ta vajas lauda, mis oleks ruumikasutamise poolest tõhus, visuaalselt kerge ja muidugi peen. See võeti nii hästi vastu, et sellest ajast alates on see tootmises olnud. Audo toob igasse teosesse isikupära ja intiimsuse ning Snaregade esitleb sellest parimat, kuna see tundub iga seade jaoks kohandatud.

Uued linoleumkatted on nii visuaalselt kui ka materiaalselt atraktiivsed ning südamlikkusega, mis muudab selle lihtsaks valikuks väikelastega peredele või restoranikeskkonda. Topi sihvakam siluett lisab juba olemasolevale rafineeritusele ja minimalismile.

Mõõdud: H: 73 cm, W: 210 cm, D: 95 cm
Lauaplaadi paksus: 2,5 cm
Soovitatav 6-8 tooli

Materjal:
Forbo linoleum
MDF
Mustaks värvitud või tumedaks peitsitud tammespoon
Pulbervärvitud terasest alus

Meie puitmööblit pakutakse kahte erinevat tüüpi – naturaalsest puidust spoonist ja täispuidust –, mis on oma ilu poolest võrdsed ning välimuselt ja vastupidavusel on vaid väikesed erinevused. Puitspoonid on valmistatud õhukestest naturaalse puidu lehtedest, mis kantakse MDF-i, vineeri või puitlaastplaadi alusele, andes pinnale täispuidu välimuse. Lõpptoode lakitakse seejärel polüuretaaniga, et saada vastupidav ja kergesti hooldatav viimistlus ning vältida lekkeid, mis kahjustavad pinda ja aluskujundust. Puitspoonist mööbel kasutab vähem puitu kui selle tahked kolleegid, mistõttu on see soodsam valik. Lisaks on puiduspoonid vähem altid kildudele ja kõverdumisele, mis võib tuleneda täispuidust.

Tarneaja osas kontakteeru müüjaga!

Sulle võib veel meeldida...