Raamat Soft Minimal – By Norm Architects

75,00 

Laost otsas

Oleme oma keskkonna toode. Ruumid, kus me elame ja objektid, millega me elame mõjutavad seda, kuidas me tunneme, mõtleme ja käitume, ning moodustavad raamistiku meie identiteedile ja eluloole. Heaolu eesmärgist juhindudes läheneb Kopenhaagenis tegutsev praktika Norm Architects arhitektuuri, interjööri ja mööbli loomisele veendumusest, et hea disain on hea elu oluline element.

Norm Architects jagab Soft Minimal kogutud sisukate esseede ja puutetundlike piltide kaudu põhimõtteid, mis on aluseks 15 aasta jooksul lihvitud inimkesksele disainifilosoofiale. Valguse ja varju kunstlik tasakaal peegeldub Rootsi taandumises, samas kui Jaapani maja tunnistab vaikselt looduslike materjalide rahustavat mõju; Sri Lanka elukoht toetab maastiku sissetoomist ja Taani kaubanduspind tähistab puutetundlikkust.

Soft Minimal, mis on disainiprofessionaalide ja -huviliste jaoks allikaraamatu ja esteetilise inspiratsiooniallikana, pakub nüansirikast perspektiivi minimalismile, mis on soe, sensoorne ja vastupidav.

Kaal 2,1 kg
Mõõdud 24,5 × 4 × 33 cm
Kõva köide, 304lk
Inglise keeles

Sulle võib veel meeldida...