Raamat City Guide: Paris

27,00 

Laost otsas

Cereali asutajad Rich Stapleton ja Rosa Park reisivad ajakirja jaoks palju ja said inspiratsiooni luua linnajuhiste seeria, mis tõi esile nende lemmikkohad, mida külastada. Nüüd, pärast lojaalse lugejaskonna loomist, mis loodab nende ainulaadsetele ja läbimõeldud nõuannetele, käivitavad nad raamatud värske kujunduse ja uue sisuga.

Selle asemel, et koostada kõikehõlmav kataloog kõigest, mida näha ja teha, pakuvad need Cereali linnajuhid hoopis huvipunktide ja toimumiskohtade valikut, mis peegeldavad Cereali väärtusi nii kvaliteedis kui ka esteetilises tundlikkuses. Rich ja Rosa on isiklikult külastanud sadu Pariisis kohti, destilleerides oma eelistatud paikkondi oma kindlate lemmikuteni. Alates elavatest kohalikega täidetud kohvikutest kuni disainipõhiste butiikideni, mis suunavad jäljendamatut Pariisi omair faire’i – need on leiud, mis pakuvad linnast isikupärasemat pilti. Hoolikalt uuritud ja originaalfotodega illustreeritud juhend sisaldab järgmist:

– fotoesseed linna silmatorkavatest piltidest
– illustreeritud naabruskonna kaart
– intervjuud ja esseed kuulsatelt kohalikelt elanikelt, nagu Patrick Seguin Galerie Patrick Seguinilt, kunstnik Frederic Forest ja teised
– oluliste arhitektuuriliste huviväärsuste loendid, muuseumid, galeriid, päevareisid väljaspool linna ja unikaalsed kaubad, mida osta
– marsruut ideaalseks päevaks Pariisis

Cereal City Guide: Pariis on disainikeskne portree ikoonilisest linnast, mis pakub omanäolist pilku parimatele muuseumidele, galeriidele, restoranidele ja poodidele.

Kaal: 0,5 kg
Mõõdud: 15 × 1,8 × 21,5 cm
Pehmekaaneline, inglise keeles

Sulle võib veel meeldida...