Põrandavaas Drift Vanilla

216,00 

Saadaval järeltellimisel

Drift vaasidel on pikk ja keeruline tootmisprotsess. Vaas saab alguse artisti ja endise balletitantsija Anders Pfeffer Gjengedali käe all tema töökojas Oslo lähistel Norras. Cooee viimistleb vaasid seest glasuuriga muutes need vettpidavaks ja värsketele lilledele kasutamiseks sobivaks. Keraamilisel vaasil on karm ja liivane pealispind.
‘The nature around us is constantly shaped by the elements. From the major changes through the ice ages to weather’s daily impact on a mountain birch and sand on a beach. Soft lines and organic forms are created. Even a seemingly straight horizon has a slight curve. In our homes, we are surrounded by straight lines and digital surfaces, so a soft shape on an object can be a welcoming and comfortable place to rest our eyes.”- Anders Pfeffer Gjengedal

Materjal keraamika.Mõõdud (cm): H: 55, Ø26.
Kaal 4500g.

Vaasi hooldamine – vaasi värvitud pealispinda tuleks puhastada ainult pehme rätikuga, vajadusel tee rätik natukene niiseks ja puhasta sellega õrnalt määrdunud koht. Oluline on, et peale pesu kuivatad vaasi täiesti kuivaks. Vaasi on soovituslik hoiustada selle originaalpakendis. Vaasi sisemus on vee hoidmiseks glaseeritud, kuid soovituslik on lasta vaasil vahepeal nö olla ja seest kuivaks kuivada.