Parfüüm YMC / mandariin, kaneel, sandlipuu

52,00 

Laost otsas

Avasta eksklusiivne kaasaegne ja loominguline roosiparfüüm. See Bon Parfumeur x YMC on vürtsikas roosiparfüüm, salapärane ja sõltuvust tekitav.

Tsitrusviljade, mõru apelsini ja mandariini avaga sõltuvust tekitav lõhn jätab esmase mulje jahedusest/värskusest. Seejärel intrigeerib lõhna süda teid üllatava kaneeli, geraaniumi ja vürtsika roosi seguga. See vürtsikas tahk annab sellele julge stiili soojade ja silmatorkavate toonidega, mis haakub puiduste põhjanootidega. Meie ülimoodsa roosiparfüümi põhinoodid on valmistatud soojast ja kreemjast sandlipuust.

Saage tuttavaks YMC-ga:

1995. aastal Fraser Mossi ja Jimmy Collinsi poolt asutatud Briti etikett pakub minimalistlikke ja ajatuid kollektsioone. Soovabad YMC Londoni rõivad toetuvad “armee šiki” ja “töörõivaste” stiilidele ning raputavad väljakujunenud žanri- ja moekoode. Bon Parfumeur x YMC koostöö on eelkõige lugu suurepärasest kohtumisest. Noore parfüümimaja, mis on 100% valmistatud Prantsusmaal ja millel on ingliskeelne silt, millest kõik räägivad!

Mis on safran?

Safran on vürtside perekonda kuuluv vürts, mis on parfüümides esindatud peamiselt kaneeli, kardemoni ja nelgi kaudu. Safranit saadakse eeterlikus õlis muudetud pungadest. Safrani vürtsikat lõhna võib mõnikord võrrelda naha või betooniga. Safrani kasutamine YMC roosiparfüümi valmistamisel võimaldas meie ikoonilisel parfümeeril Serge De Oliveiral seda vürtsitada. Safran on haruldane ja eksklusiivne tooraine, mida võib leida ka meie Les Privés oud parfüümist nr 903.

Mis on pulbriline noot?

Parfüümid viitavad pulbrilistele nootidele, kui nad taastoodavad pehme ja õrna kanga tunde. Väga emotsionaalsed, puudrised parfüümid võivad äratada sügavaid mälestusi ja tekitada sageli üllatavalt mugavaid tundeid. Bon Parfumeuris usume, et parfüüme tuleks tõlgendada kui aksessuaari, mis sobib soovide ja meeleoludega. Kui meie YMC roosiparfüümi pulbrilised noodid tekitavad tugevat sõltuvust, on meie roosiparfüümi nr 101 omad mahedad ja mõnusad.

Mis on sandlipuu?

Sandlipuu pärineb perekonnast Santalum puud, mis asuvad peamiselt Indias, aga ka Austraalias, Uus-Meremaal, Hawaiil ja Sri Lankal. Sandlipuu saadakse nende puude koorest eeterlike õlide ekstraheerimisel.
Sandlipuu parfüümidel on ühine puidune, piimjas, soojendav ja sensuaalne lõhn. YMC roosiparfüümi sandlipuu baasnoodid annavad sellele kauakestva efekti.

Suurus: 30ml.

Sulle võib veel meeldida...