Parfüüm #303 Les Privés / tšillipipar, roosa mari, bensoe

65,00 150,00 

Puhasta

Nagu lummav tantsivate vürtside keeris, avaneb 303 pipra ja roosa marja duett. Algselt vürtsikas aroom kuumeneb kardemoniga, enne kui paljastab selle sooja merevaigu lillelise südame. Bensoe, Tolu palsami ja vetiveri noodid moodustavad elava koosluse, lõhnastades nahka ägedalt sensuaalsete aroomidega. Tuntud aroom, mis põhineb looduslikel koostisosadel, mis pakatab iseloomust.

Kuidas tšilli lõhnab?

Legend räägib, et Napoleoni väed panid Moskvast taganemisel oma jalad soojaks saapadesse tšillipipart. See on soe ja väga tugev vürts, mis sarnaneb pipra, nelgi, muskaatpähkli ja kaneeliga. Tšilli annab loomingule sügavust ja lisab tsitruselistele ja lillelistele nootidele tekstuuri. Fiksaatorina aitab see lõhnal kauem püsida. Lehed ja marjad destilleeritakse eeterliku õli ekstraheerimiseks auruga. Seda koostisainet lõhnaainetes tavaliselt ei leidu. Sellised haruldased toorained aitavad parfümeeriat uuesti leiutada.

Mis on ylang-ylang?

See imeline rikkalik, päikesepaisteline ja täiesti hüpnootiline kollane lill kasvab Madagaskari loodeosas, saarel India ookeani lääneosas. Indoneesias tähendab selle nimi “lillede lill”. Ylangylangi korjatakse hoolikalt käsitsi ja kogumine algab varahommikul kella 5–8 vahel.

Pärast päikesetõusu lilled riknevad ja nende lõhna kvaliteet kannatab. Need lilled destilleeritakse kohe auruga, et saada väärtuslikku essentsi. Värske lill lõhnab teistmoodi kui essents, mis on palju võimsam. Oma lõhna poolest on see tõesti tuberoosi ja jasmiini ristand. See esitleb valgete lillede sensuaalsust koos puuviljaste, kreemjate ja eksootiliste külgedega.

Mis on bensoiin?

Sellesse Laosest pärit puitu tehakse sisselõiked, millest eraldub poolvedel vaik, mis muutub kiiresti kõvaks ja rabedaks. Füüsiliselt näeb see välja nagu viiruk, millel on väikesed pruunikasoranžid tükid, mida nimetatakse pisarateks. Kuid ärge eksige, nende lõhnad on väga erinevad! Bensoe paljastab iirise ja mee soojad sensuaalsed vaniljelaadsed küljed. Need täiustavad põhinoote ja pikendavad lõhna kulumisaega, kuna bensoiin on suurepärane fikseerija. Kombineerituna vanilli ja labdanumiga loob see merevaigu akordi. Bensoe on kaunilt esitletud Guerlaini Shalimaris. Selle vaiku on iidsetest aegadest kasutatud õhu puhastamiseks.

Mix & Match:

Kombineerige kaks parfüümi (kõige julgema puhul kolm), et luua oma ainulaadne lõhnarada. Erinevad annused (üks, kaks, kolm pihustust) annavad ainulaadse tulemuse.

› 303 x 103 – muutub soojemaks, idamaisemaks ja lillelisemaks

› 303 x 902 – anda väga värsked tipunoodid, mis arenevad merevaigu ja kuiva puidu tahkudeks

Sulle võib veel meeldida...