Parfüüm #301 / sandlipuu, merevaik, kardemon

27,00 42,00 

Puhasta

Külm ja vürtsikas sandlipuu

Selle lõhna kütkestavatele vürtsikatele merevaiguaroomidele on nii lihtne järele anda. Tipunoodid näevad võitlust soojade ja külmade vürtside vahel, köömned võistlevad kardemoniga, et luua pinget, mis virgutab kogu lõhna. Selle jõu taga peitub jasmiini lilleline pehmus, mis lisab volüümi ja kannab sandlipuud. Selle puidu rikkalikud ja intensiivsed küljed muutuvad soojaks, magusaks ja piimjaks. Seeder oma silmapaistvate kuiva puidu nootidega täiendab kompositsiooni elegantselt.

Mis on külm vürts?

See võib tunduda kummaline, kuid nagu värvid, võivad vürtsid olla soojad või jahedad. Kardemoni peetakse erinevalt näiteks kaneelist, köömnetest, nelgist või muskaatpähklist külmaks vürtsiks. Sellel on kergelt roheline, algselt kamperne, terpeeniline lõhn. Ka kadakamari kuulub sellesse perekonda ja süstib tõelist jõudu.

Mis on merevaik?

Merevaik meenutab ambra ja idamaiste lõhnade lõhnu. Nendel parfüümidel on magusad, pehmed, vaniljelaadsed noodid. Kuigi me kõik kujutame merevaiku kollase värvusega, ei kasutata seda parfümeerias.

Kust sandlipuu pärineb?

Selle peened võlud köidavad kõiki ja kõikjal. Sandlipuu on pehme, piimjas, mahe ja magus puit, mis haarab meid hingepõhjani! Valgel sandlipuul on pikk ajalugu, mis pärines Indiast üle 4000 aasta tagasi. Puu peab kasvama üle 30 aasta, enne kui selle puitu saab destilleerida ja selle olemust nautida.

Indias valmistatakse sellest müstilisest puidust templi uksi ja skulptuure. Kujutage ette seda ülevat pehmet lõhna, mis levib läbi selle erilise ümbruse. Sandlipuu on religioossete rituaalide ja pulmatseremooniate lahutamatu osa.

Mix & Match:

Kombineerige kaks parfüümi (kõige julgema puhul kolm), et luua oma ainulaadne lõhnarada. Erinevad annused (üks, kaks, kolm pihustust) annavad ainulaadse tulemuse.

› 301 x 003 – kas soovite natuke värskust, lõbusust ja kergemeelsust?

› 301 x 401 – Lõhnad loovad sametise mulje, mis on sensuaalsem, intensiivsem ja täiesti hüpnootilisem

Sulle võib veel meeldida...