Parfüüm #201 / roheline õun, maikelluke, küdoonia

27,00 42,00 

Puhasta

Parfüümvesi 201: karge ja hapukas puuvili

Kas tunnete seda eluhimu esimestest pihustustest peale?

Ülemiste nootide säravad ja karged puuviljad ergutavad bergamoti lillelisi puudutusi tõelise kosutuse saamiseks. Rohelise õuna ja mustsõstra lehtedega aroom algab värske botaanilise mõõtmega, võludes kujuteldava aia. Südames on suurepärane magnoolia, freesia, saialille ja maikellukese bukett, mis annavad loomingule harmooniat oma pehmete ja elegantsete lillenootidega. Seedri ja vetiveri puidune intensiivsus on segunenud muskusega, et pikendada selle eeterliku lõhna kulumisaega.

 
Kas olete kunagi saialille näinud?

Ilus nimi väga ilusale lillele, mis kasvab Lõuna-Ameerika põuastel tasandikel. Seda konkreetset sorti nimetatakse ka prantsuse saialilleks. See meenutab teisi tuttavamaid saialilleliike, kaunite soojade värvide ja sametiselt pehmete kroonlehtedega. Kolumbia-eelsetes tsivilisatsioonides kasutati seda lille surnute austamiseks. See koostisosa lõhnab väga õrnalt ja peenelt. Selle rohelised ja puuviljased lillearoomid meenutavad teile kindlasti rohelist õuna või kummelit. Parfümeerias on seda kasutatud vaid paar aastat.

 
Kas me kõik ei armasta vetiverit?

Kuigi me ei saa öelda, et vetiver on parfümeeria parim koostisosa, kuna neid on nii palju teisi, on see kindlasti üks meie lemmikuid ja oleme kindlad, et nõustute! Parfümeerias kasutatakse pigem selle juuri kui pikki varsi. Seetõttu ekstraheeritakse eeterlik õli risoomidest destilleerimise teel. Kas teil on kunagi olnud võimalus nuusutada erinevatest piirkondadest pärit essentse?

Vetiverit kasvatatakse tegelikult Réunionis, Indias, Hiinas, Haitil ja Javas. Uskumatult lõhnavad Réunioni ja Java essentsid üksteisest väga erinevalt! Ümbritseva maa omadused mõjutavad otseselt nende tahke.

Jaava vetiver on suitsusem ja rohelisem, samas kui Haiti vetiver on greibi varjundiga, muutes selle mõrumaks. Réunioni liik on kõige haruldasem; selle noodid on kristallselged ja vetiverile iseloomulikud: värsked, kergelt vürtsikad, puidused ja maalähedased. See on silmapaistev baasnoot, mis lõpetab loomingu.

 
Mix & Match:

Kombineerige kaks lõhnaainet (kõige julgema puhul kolm), et luua oma ainulaadne lõhnarada. Erinevad annused (üks, kaks, kolm pihustust) annavad ainulaadse tulemuse.

› 201 x 101 – pehme lilleaspekti rõhutamiseks

› 201 x 802 – see muudab aroomi kergemaks eeterlikumate, peenelt vürtsikate nootidega, mahestab puuviljaseid tahke

 
Kuidas seda kasutada :

Pihustage pulsipunktidele, nagu randmed, kael, kõrvade taga ja küünarnuki kõverus, et aroom püsiks kauem.

Sulle võib veel meeldida...