Parfüüm #102 / Tee, kardemon, mimosa

27,00 42,00 

Puhasta

Parfüümvesi 102: lilleline roheline tee

Tipunoodid pakatavad värvidest. Bergamot paljastab oma lillelised, rohelised ja peenelt puuviljased toonid. Koriandri ja kardemoni taustal lisavad selle tsitrusvilja teenoodid värskust.

Selle lõhna süda on struktureeritud kolmest lillest koosneva kimbu ümber. Mimoos, kannike ja jasmiin toovad esile puudrise pehmuse, mis on sama elegantne kui ka õrn. Muskuse ja tammesammalde taust toovad selle loomingu rajale soojust.

PS: Nathalie kasutas Prantsusmaalt pärit mimoosi, selle jaoks on kõik olulised pisidetailid!

Kust mimoos pärineb?

Austraaliast imporditud, on see Lõuna-Prantsusmaa talvise maastiku lahutamatu osa. See lõhnab jumalikult, kuid mis veelgi olulisem, see on ilus! Need kuldsed sametiselt pehmed pallikesed on väga haprad ja neid tuleb haistmisomaduse säilitamiseks kiiresti töödelda. Mimoosi absoluut saadakse lenduvate lahustitega ekstraheerimisel.

See loob imago täies õitsengus Grasse’i linnast, kuid mimoosi kasvatatakse ka Indias, Egiptuses ja Marokos. Räägitakse isegi, et Napoleon III väed tõid mimoosipõõsad Mehhikost Prantsusmaale tagasi. Selle absoluut annab lõhnadele õrnalt pulbrilised ja hõrgult mesised rikkalikud ja kergelt rohelised noodid.

 
Mix & Match:

Kombineerige kaks lõhnaainet (kõige julgema puhul kolm), et luua oma ainulaadne lõhnarada. Erinevad annused (üks, kaks, kolm pihustust) annavad ainulaadse tulemuse.

› 102 x 801 – mereäärse sensatsiooni jaoks, mis toob esile eredad soolased noodid.

› 102 x 402 – see loob suurepärase koosluse, täiustades kombinatsiooni magusaid, peaaegu mesiseid vihjeid – see on kuum kraam!

 
Kuidas seda kasutada :

Pihustage pulsipunkte, nagu randmed, kael, kõrvatagused ja sisemised küünarnukid, et aroom püsiks kauem.

Sulle võib veel meeldida...