Parfüüm #003 / yuzu, kannikeselehed, vetiver

27,00 42,00 

Puhasta

See parfüümvesi avaneb sädelevate botaaniliste ja meeldivate nootidega. Valgete lillede pulbrilised vihjed annavad sellele lõbusale lõhnale pehmust ja elegantsi. Elemi võluvad puudutused kujundavad põhja puitunud muskuse ülemtoone. Kergelt kelmikas, natuke ulakas, aga igavesti värske.

Mis on yuzu?

Algselt Ida-Aasiast pärit yuzu on tsitrusvili, mis näeb välja nagu väike kollane greip. Seda nimetatakse ka “Jaapani sidruniks”. See on tegelikult loodusliku mandariini ja Ichangi sidruni hübriid. Nagu kõik tsitrusviljad, ekstraheeritakse selle eeterlikku õli külmmeetodil.

See annab lõhna tippnootidele särtsaka, hapuka ja kosutava iseloomu. Selle lõhn on väga tahuline ja annab loomingule kauni keerukuse, jättes mulje segatud tsitrusviljadest. See mõjub tõeliselt rohelisemate nootidega, nagu kannikeselehed, või puidulõhnadega nagu vetiver. Lillenootidega kombineerituna täiustab ja valgustab see neid, eriti valgeid lilli. See väike tsitrusvili lendab tõesti kõrgelt ja on saavutanud edu nii kõrgetasemelistes parfümeeriatoodetes kui ka kõrgetes kondiitritoodetes.

Mis on elemi?

Elemi on mitmetahuline koostisosa. See esitleb üllatavaid värskeid sidruniseid aromaatseid noote ning pipra ja roosa pipratera vürtsikaid noote. Uskumatult on elemi sama soe kui ka jahe ja paljastab viiruki aktsente.

Puu eksudaadist saadud vaik sisaldab eeterlikus õlis leiduvaid aroomiühendeid. Nende eraldamiseks kasutatakse mitut erinevat tehnikat; 003 jaoks valiti aurudestilleerimine.

Miks kannikeseleht ja mitte õis?

Oleme kõik tuttavad kannikese lille õrnalt lillelise puudrilõhnaga. See lill on “tumm” – tööstuses tavaliselt kasutatav termin tähendab, et seda ei saa ekstraheerida ei destilleerimise ega lahustitega. Kuid lehtedel ilmnevad intensiivselt rohelised botaanilised noodid koos lilleliste aktsentide ja peenelt maalähedaste varjunditega, mis meenutavad alusharja. Võite selle lõhna juba ette kujutada – see on tõeliselt veetlev! Violetne absoluut on tugeva iseloomuga. See on koostisosa, mis võib kompositsiooni täiustada ja täiendada või selle hävitada. Edu saladus peitub tasakaalus.

Mix & Match:

Kombineerige kaks parfüümi (kõige julgema puhul kolm), et luua oma ainulaadne lõhnarada. Erinevad annused (üks, kaks, kolm pihustust) annavad ainulaadse tulemuse.

› 003 x 801 – läbipaistvate puuviljanootide esiletoomiseks – kihisemist on peaaegu kuulda!

› 003 x 902 – see vallandab puitunud lagritsa noodid, mille tulemuseks on tumedam ja intensiivsem lõhn.

Sulle võib veel meeldida...