Mälestuste kast lastele – The Beginning of my life

99,00 

Laos

Suureks kasvamine on midagi nii fantastilist, et tahaksite iga lapsepõlvesammu kalliks pidada. Selleks on mälukast loodud. Väikeste karpide, ümbrike, puuvillaste kottide ja märkmekaartidega, et hoida iga väike mälestus teie laste elu algusest turvalisena. Soovime, et teie esimeste ühiste mälestuste dokumenteerimine oleks armas kogemus, mistõttu lõime karbi vabaduse ja isikupära põhimõtteks: tehke karbist selline, nagu soovite, ja kus on palju ruumi näidata, kes on teie perekond.

Karbis on: ümbrik esimese juukselõikuse jaoks, puuvillane kott esimesele kingapaarile, väike tikukarp esimeste hammaste jaoks, mõõdulint lapse suuruse jälgimiseks, puuvillane kott lemmikule lutile ja tikutops, et hoida edaspidiseks naljakaid tsitaate. Samuti on karbis lehed väikese jalgade ja käte paari printimiseks, samuti märkmikud tähelepanekute, märkmete ja mõtete jaoks, mida soovite meeles pidada.

Mõõdud: 25 x 18 x 7 cm
Materjal: Kangaga kaetud papp
Karp: puuvillaga kaetud pappkarp kuldse fooliumiga. Sees: 21 erinevat elementi papist, riidest ja paberist. Magnetiga sulgemine.
Hooldusjuhised: Pühkige kuiva lapiga

Sulle võib veel meeldida...