Küünelakk I’M CONFIDENT

15,00 

Laos

BrandPIVOLEA

Tänane päevakava: Boss It.

I’m Confident by PIVOLEA – ajatu punane, mis julgustab teid aastaringselt. See toon töötab ja mängib kõvasti – alates jõulõunatest kuni pühadepidudeni.

14 ml

PIVOLEA on puhas kosmeetikabränd, mis propageerib ilu, mis on teie ja keskkonna suhtes lahke. Kuni 84% bioallikatest pärit koostisosadega PIVOLEA lakid on valmistatud taimedest ja taastuvatest allikatest nagu maniokk, mais ja suhkruroog.

Kollektsioon “The Power of Positive Affirmations” on loodud suveks, aga ka jõu andmiseks – 6 hea tuju lakki, mis tuletavad meelde, et kõik on võimalik. Soovime PIVOLEA-s, et võtaksite elu enda kätesse, nii et (loomulikult) värvige oma küüned, seadke oma eesmärgid ja täitke need unistused!

Nipp:
Veatu tulemuse ja kauakestva püsivuse tagamiseks:

Kandke üks kiht PIVOLEA 2-in-1 “I’m Smart” lakki ja laske 1 minut kuivada.
Seejärel kandke 1–2 kihti värvi (olenevalt sellest, kui sügavat värvi soovite), jättes iga kihi vahel 2 minutiks kuivama.
Viimane lihv? 1 kiht meie 2-in-1 “I’m Smart” lakki ülima sära ja püsivuse saavutamiseks.
Oodake veel 2 minutit, enne kui asute maailma ette!

Koostis: BUTÜÜLATSETAAT, ETÜLATSETAAT, NITROTSELLULOOS, ADIPIPINHAPE/NEOPENTÜÜLGLÜKOOL/TRIMELLITIKAANHÜDRIIDI KOPOLÜMEER, ATSETÜÜLTRIBUTÜÜLTSITRAAT, ALKOHOL, steARALKOONIUMBENTONIIT (,3,3Atseet,070,3-LAKOHDIOL 670 SOPROPÜLAFOLODIOLACIOOL 80 YELLOW 5 LAKE (CI 19140)

 

Sulle võib veel meeldida...