fbpx

Müügitingimused

Müügitingimused

Veebipoe tobias&ida (edaspidi Veebipood) omanik on T&I OÜ (registrikood 14595575), asukohaga Paadi tee 3, Viimsi, 74001.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.
Eestisiseste tellimuste puhul tasub kauba pakiautomaati toimetamise eest Veebipood, kui tellimus ületab 79 eurot. Välismaiste tellimuste puhul tasub kauba tarnimise eest ostja.

Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Välismaiste tellimuste puhul palume kontakteeruda Veebipoega aadressil hello@tobiasandida.ee selgitamaks välja kauba kohaletoomise maksumus.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi kasutades selleks “lisa ostukorvi” nuppu. Seejärel saate lehe üleval keskel klõpsata ostukorvi ikooni peale ja vaadata oma tellimust, muuta ostetavate esemete koguseid ja neid kustutada. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad (nimi, tel nr, kontaktaadress, lisaks tuleb linnutada, et nõustute ostu- ja müügitingimustega) ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu.
Kokkuleppel Veebipoega saab kasutada ka muid transporditeenuseid.

Veebipoes saab kaupade eest tasuda Montonio kaudu pangalingiga tasudes ja muudes Montonio pakutavates võimalustes, PayPal’iga, krediitkaardiga ja arvega. Veebipood aktsepteerib valuutana eurosid.

Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja, Vebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio OÜ-le.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kinkekaardiga tasumine

Kinkekaardil olevat sooduskoodi saad rakendada ostukorvis.

Kampaaniate ajal kasuta kampaania sooduskoodi ostukorvis ning vormista tellimus. Tasumiseks vali “Tasu arvega” ning kirjuta tellimust tehes “märkused” lahtrisse kinkekaardi kood. Saadame Sulle siis korrigeeritud arve tasumiseks.

Kinkekaardiga saab tasuda ka poes kohapeal.

Kõik kinkekaardid kehtivad 1 kalendriaasta alates selle ostust.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse vastavalt kokkuleppele Euroopa piires. Kauba saatmiskulud kannab ostja. Kauba tarneaja ja saatmiskulu suuruse osas kontakteeruda Veebipoe kontaktaadressiga info@tobiasandida.ee. Kaupu saadetakse nii postiautomaati, kui kulleriga.

Veebipoe lepingupartneriteks kaupade kohaletoimetamise osas on Itella Estonia OÜ DPD Eesti AS ja Venipak OÜ.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 150 kalendripäeva jooksul, seda tellitavate toodete puhul, millel on brändi poolt ette antud pikem tarneaeg (seda nii Eesti, kui Euroopa piires). Euroopa siseste tarneaegade osas kontakteeruda Veebipoega hello@tobiasandida.ee, sõltuvalt asukohariigist on tarneaeg erinev.

Tarneajad

Kui tootel on märgis “Laos” tähendab see, et konkreetne toode on meil kohe laos olemas ning tarne on keskmiselt 1-3 tööpäeva. Märgis “Toode on tellitav” tähendab, et toode ei ole meil hetkel laos kuid on tellitav. Tarneaeg oleneb tootest. Lisainfot tarne kohta saab kirjutades hello@tobiasandida.ee.
Üleilmsed tarnetõrked ja transpordi hilinemised võivad eeldatavaid tarneaegu pikendada, palume sellega võimalusel arvestada.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vt võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimusi].

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada lihtsõnalises vormis kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile hello@tobiasandida.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@tobiasandida.ee.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba.

Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Püsikliendi programmiga liitumine

Kõik isikud, kes sooritavad Veebipoes vähemalt 150€ väärtuses ostu saavad enda meiliaadressile Veebipoelt personaalse sooduskoodi, millega on kliendile edaspidi Veebipoes kõik tooted 10% soodsamad. Ei kehti Mailegi ja Ferm Livingu toodetele.

Soorita ost (0) 0,00  Toode lisatud ostukorvi!