Toaty kohver

Läbi müüdud


ALLAHINNATUD!

Vana hind 85€, uus hind 67€!


Imetore kohver, millesse tahad pakkida oma vanamoelise kaamera, kleidi ning sandaalid ja suunduda rongile uute seikluste otsimiseks!

Toaty kohver on vintage hõnguline, millel on mitmeid eri kasutusviise. Saad seda kasutada riiete  hoiustamiseks, luua sinna sisse mänguasjadele uue kodu, hoida seal oma käsitöötarbeid või kingi, võtta kaasa piknikule või isegi pikale nädalavahetusele.Kohver on rotangist käsitsi punutud ja sellel on metallist hinged ja kinnitused.
Mõõdud W28cm x L40cm x H18cm.
Kaal 1,2kg.
Värv naturaalne.
Bränd Olli Ella 

Olli Ella sai alguse aastal 2010 Londonis olles laste dekoratsioonidele suunatud bränd, tänaseks on Olli Ellast saanud globaalne elustiili bränd.Olli Ella asutajateks on õed Chloe ja Olivia Brookman, kes disainivad ajatuid esemeid, mis ei ole millelegi teisele sarnased. Nad kasutavad naturaalseid materjale, on säästlikud ja pööravad suurt tähelepanu toodete viimistlusele ja eetilisele tootmisele.

Nad loovad  ilusaid moodsaid lastetubade disainesemeid, mis sobivad ideaalselt ka teistesse tubadesse ja on sundimatu Skandinaavia stiiliga.