Meriinovillast tekk väike

Läbi müüdud

Imepehme ja mõnus meriinovillast tekk on kui hea sõber, kelle juurde õhtul koju tulla. See võtab su oma embusesse ja ei ütle ühtegi halba sõna. Ideaalne kaaslane nii soojal suveõhtul, kui jahedal talvehommikul.


Tekke on mitmes erinevas värvuses (vt pilti). Ostu sooritades lisa kommentaari lahtrisse, millises toonis tekki soovid.


Tekid on valmistatud 100% ehtsast meriinovillast. 
Suurus 70x140cm.


Tarneaeg 14 tööpäeva.


Selleks, et meriinovillase teki eluiga oleks võimalikult pikk, oleks hea teada paari põhitõde selle hooldamise kohta. Tekke tuleks kohelda hoole ja armastusega – just nii nagu need valmistatud on.

Tekid on valmistatud töötlemata villast, seega nagu villa puhul ikka, ajavad ka tekid natukene karva ning putsakaid. Sünteetilised materjalid (näiteks samet) võivad villa rikkuda, seega oleks hea kui need omavahel kokku ei puutu.  

Hea soovitus oleks tekki aeg-ajalt õhu käes tuulutada. Ilmselgelt koguneb tekkidesse seistes tolmu, puuvillakiude või loomakarvu. Neid võib küll ükshaaval tekiltt ära nokkida, kuid soovitame tekke puhtaks raputada – nii saad teki kerge vaevaga jälle ilusaks.  

Kui tekile satub plekk, siis tuleb sellega tegeleda koheselt! Mida kauem puhastamisega oodata, seda tõenäolisem on, et plekk enam välja ei tule. Kui kogemata on peale läinud näiteks kohv või vein, siis loputa see koht külma vee all ära. Kui plekk on maha pestud, siis pane pestud koht kahe rätiku vahele ning suru õrnalt kuivaks. Peale seda aseta tekk sellisele pinnale kus see saab piisavalt õhku ning keera tekki aeg-ajalt nii kaua kuni see on kuivanud.


* Meriinovill on väga keskkonnasõbralik – villa ülejäägid lagunevad lühikese aja jooksul ning käitub kui naturaalne väetis. 
* Meriinovill on hüpoallergeenne – see ei ole täis kemikaale ning tõrjub tolmu.
* Meriinovilla isepuhastuvad ning vett-tõrjuvad omadused takistavad bakterite kasvu ning ebameeldivate lõhnade teket.
* Absoluutselt kõik villased tooted lähevad mingil määral kiuliseks. Kui palju ning kui kiiresti- see sõltub sellest, kui hästi toodet hoida. Seda ei loeta tootel veaks ega defektiks!
* Villatooteid tuleks kohelda hoole ja armastusega – just nii nagu see valmistatud on. See tagab tootele ilusa välimuse pikkadeks aastateks.
* Hea soovitus oleks tooteid aeg-ajalt õhu käes tuulutada 
 * Villatooted ei ole masinpestavad! Sobib ainult keemiline puhastus või kodune käsipesu. Viimasel juhul vältida kuuma vet ning toote kuivaks väänamist – vastasel juhul kaotab toode enda struktuuri ning kuju!Bränd VUUL

VUUL perefirma sai alguse soovist leida pere kõige pisemale külmal talveajal vankripõhja midagi sooja, kvaliteetset ja pisut erilisemat kui tavaline lambavill. Esimene tekk valmis puhtalt enda beebi jaoks, kuid kiirelt kasvas huvi sõprade ja tuttavate seas ning tulid esimesed soovid tekkidele. Mõned kuud hiljem sündis VUUL.
Meie käsitöötekid on tehtud 100% ehtsast meriinovillast. Need muudavad iga interjööri hubaseks ning stiilseks, olles ideaalseks kingituseks enda kallitele. Lisaks enda lähedastele hindame üle kõige kvaliteetset meriinovilla materjali ning selle omadusi, imeilusat disaini ning loodame, et saame seda kõigile teistele enda tekkidega pakkuda.