"Winter World Tour" pusa

Lisa ostukorvi

Helepruunil põhjal punase kirjaga pusa on valmistatud pehmest puuvillast andmaks sellele õnnelikule, kes seda kannab maksimaalse mugavustunde. Pusal on rinnal punane kiri, varrukate otsas ja pusa allosa ääres on soonikkude. Ümar kaelus. Sees on pusal fliiskangas, mis muudab pusa kandmise eriti mõnusaks.Materjal 55% pima puuvill 35% orgaaniline puuvill.
Värv helepruun, punane.
Valmistatud Portugalis.
Bränd Tiny Cottons

Tiny Cottons on lasteriiete bränd, mida vanavanemad ostavad oma lastele kvaliteedi, vanemad disaini ja uudsuse ning lapsed riiete mugavuse ja rõõmsa oleku pärast.
Tiny Cottonsi eesmärgiks on luua head vastupidavad riided, mis oma väljanägemise tõttu oleksid ka laste lemmikud. Nende jaoks on riiete kvaliteet kõige olulisem asi nende toodangu juures. Tiny Cottonsi riided on valmistatud hoole ja armastusega õiglase kaubanduse põhimõtteid silmas pidades.
Inspiratsiooni saavad nad kosmopoliitsest Barcelona linnast - see on täis kultuuri, kunsti, rohealasid, parke ja väiksemaid ning suuremaid ettevõtteid, mis kõik on omaette suureks inspiratsiooniallikaks.