Jumpsuit "Hearts"

Lisa ostukorvi

ALLAHINNATUD!

Vana hind 59€, uus hind 47€.


Ülipehme seest fliisine sinine jumpsuit tuhmroheliste südametega on ideaalne jahedama ilma riietus Sinu kõige armsamale. Jumpsuidil on ees ja jalgevahel trukid, et beebit oleks mugavam riietada ja tal mähkmeid vahetada. 
Jumpsuit on valmistatud pehmest pima puuvillast andmaks sellele õnnelikule, kes seda kannab maksimaalse mugavustunde. Varrukate otsas ja jumpsuidi allääres on soonikkude. Ümar kaelus.Materjal 95% pima puuvill 5% elastaan.
Värv tumesinie, tuhmroheline.
Valmistatud Portugalis.


Bränd Tiny Cottons

Tiny Cottons on lasteriiete bränd, mida vanavanemad ostavad oma lastele kvaliteedi, vanemad disaini ja uudsuse ning lapsed riiete mugavuse ja rõõmsa oleku pärast.
Tiny Cottonsi eesmärgiks on luua head vastupidavad riided, mis oma väljanägemise tõttu oleksid ka laste lemmikud. Nende jaoks on riiete kvaliteet kõige olulisem asi nende toodangu juures. Tiny Cottonsi riided on valmistatud hoole ja armastusega õiglase kaubanduse põhimõtteid silmas pidades.
Inspiratsiooni saavad nad kosmopoliitsest Barcelona linnast - see on täis kultuuri, kunsti, rohealasid, parke ja väiksemaid ning suuremaid ettevõtteid, mis kõik on omaette suureks inspiratsiooniallikaks.