See-Ya kohver rose 

Läbi müüdud

Laste suuruses rose tooni kohver. See-Ya kohvriga saavad lapsed sõita nii reisile, kui ka niisama looduses seigelda. Lisaks reisimisele on kohver ideaalne koht hoiustamaks leitud aardeid ja mänguasju ning ei ole midagi armsamat, kui antud kohver laste- või magamistoas tuba kaunistamas.


Kohvriga on komplektis eemaldatav käepide, et seda saaks lisaks järele vedamisele ka käes kanda + elastne kohvri külge õmmeldud kumm, mille vahele on ideaalne oma kaisukaru pista, et ka tema ei peaks kõikidest rännakutest ilma jääma.

Ideaalne kingitus sinu armsale lapsele.
Materjal kangas, metall.
Värvus rose.
Mõõdud kõrgus 40CM (käepidemega67cm) x laius 26CM x pikkus 17CM.
Kaal 1,5kg.

Bränd Olli Ella

Olli Ella sai alguse aastal 2010 Londonis olles laste dekoratsioonidele suunatud bränd, tänaseks on Olli Ellast saanud globaalne elustiili bränd.Olli Ella asutajateks on õed Chloe ja Olivia Brookman, kes disainivad ajatuid esemeid, mis ei ole millelegi teisele sarnased. Nad kasutavad naturaalseid materjale, on säästlikud ja pööravad suurt tähelepanu toodete viimistlusele ja eetilisele tootmisele.

Nad loovad  ilusaid moodsaid lastetubade disainesemeid, mis sobivad ideaalselt ka teistesse tubadesse ja on sundimatu Skandinaavia stiiliga.