Mushroom punutud korv

Lisa ostukorvi49 €

Maagilised muinasjutud sügisesest metsast saavad tõelisuseks tänu seenekujulisele punutud korvile. Piisavalt suur, et kasutada asjade hoiustamiseks lastetoas aga tänu reguleeritavale sangale ja suletavale kaanele võimaldab ka lihtsasti tillukeste varandust kaasas kanda. Seenekorv muutub hoobilt elatavaks majakeseks, kui avada pisike uks. Tõeliselt multifunktsionaalne ja väikeste seiklejate lemmik kaasaskantav seenemajake.Mõõdud H22cm (28cm koos sangaga) x W22cm x sisemuse suurus D13cm.
Kaal 0.155kg.
Materjal rotang.


Bränd Olli Ella 

Olli Ella sai alguse aastal 2010 Londonis olles laste dekoratsioonidele suunatud bränd, tänaseks on Olli Ellast saanud globaalne elustiili bränd.Olli Ella asutajateks on õed Chloe ja Olivia Brookman, kes disainivad ajatuid esemeid, mis ei ole millelegi teisele sarnased. Nad kasutavad naturaalseid materjale, on säästlikud ja pööravad suurt tähelepanu toodete viimistlusele ja eetilisele tootmisele.

Nad loovad  ilusaid moodsaid lastetubade disainesemeid, mis sobivad ideaalselt ka teistesse tubadesse ja on sundimatu Skandinaavia stiiliga.