Mini Chari kott Straw

Lisa ostukorvi39 €

Kott, mis on universaalne ja mis muutub hetkega lemmikuks! Rattakorv, tõukerattakorv, aaretekorv, väike käekott - see väikeste inimeste kott on tõeliselt mitmeotstarbeline, imearmas ja ideaalne pisikestele maailmaavastajatele.

Punutud käsitsi naturaalsest rotangist. Kotil on väike kaas, seljaosal pisikene ratongist konks, et kotti saaks ka nagisse riputada ning eemaldatavad kangast aasad (et kotti saaks kinnitada nii ratta, kui tõukeratta külge) ja eemaldatav pikk kangast rihm, millega saab kotti üle õla kanda.

Materjal rotang, kangas.
Värvus straw.
Mõõdud W 20cm x D 16cm x H 13cm.
Kaal 0.2kg.


Bränd Olli Ella 

Olli Ella sai alguse aastal 2010 Londonis olles laste dekoratsioonidele suunatud bränd, tänaseks on Olli Ellast saanud globaalne elustiili bränd.Olli Ella asutajateks on õed Chloe ja Olivia Brookman, kes disainivad ajatuid esemeid, mis ei ole millelegi teisele sarnased. Nad kasutavad naturaalseid materjale, on säästlikud ja pööravad suurt tähelepanu toodete viimistlusele ja eetilisele tootmisele.

Nad loovad  ilusaid moodsaid lastetubade disainesemeid, mis sobivad ideaalselt ka teistesse tubadesse ja on sundimatu Skandinaavia stiiliga.