Lyra moosesekorv

Lisa ostukorvi125 €

Rotangist punutud moosesekorv Lyra on lisaks armsale välimusele kerge, mugava käepidemega transportimiseks beebi ühest toas teise ja piisavalt suur, et esimesed kuud hällina kasutada. Korv on tehtud 100% naturaalsest rotangist ja sisaldab ka pehmet madratsit. Kasutades kiigutatavaid jalgu (müüakse eraldi) saad õrnalt oma beebi unne suigutada. Käepidet saad lisaks kasutada ka erinevate mänguasjade ja pildikeste riputamiseks.Mõõdud L72cm x H35cm (koos sangaga 40cm) x W40cm.
Kaal 3.5kg.
Materjal rotang.


Bränd Olli Ella 

Olli Ella sai alguse aastal 2010 Londonis olles laste dekoratsioonidele suunatud bränd, tänaseks on Olli Ellast saanud globaalne elustiili bränd.Olli Ella asutajateks on õed Chloe ja Olivia Brookman, kes disainivad ajatuid esemeid, mis ei ole millelegi teisele sarnased. Nad kasutavad naturaalseid materjale, on säästlikud ja pööravad suurt tähelepanu toodete viimistlusele ja eetilisele tootmisele.

Nad loovad  ilusaid moodsaid lastetubade disainesemeid, mis sobivad ideaalselt ka teistesse tubadesse ja on sundimatu Skandinaavia stiiliga.