Dinkum Doll Poppet

Läbi müüdud

Saa tuttavaks Dinkum Dollidega! Nad on täis armastust ja üllatusi, lapsed saavad neid kaisutada, riietada ja nendele soenguid teha. Dinkum Dollidel liiguvad nii käed, jalad, kui keha. Nad saavad istuda ja isegi seista, kui neil on nende kingad jalas.

Dinkum Dollid on tehtud pehmemaist puuvillast, mis teeb nad toredaks kaaslaseks lisaks mängimisele ka kaisutamiseks ja magama kaasa võtmiseks.

Igal nukul on eemaldatav riietus, mähe, sokid ja kingad.


Nukkude pealispind on valmistatud 100% puuvillast, sisemus on hüpoallergilisest  polüfillist, riided on valmistatud mitte sügelevast akrüülõngast, kingad on valmistatud BPA ja ftalaatide vabast PVC materjalist.
Dinkum Doll on 35cm pikk ja kaalub 0,4kg.
Dinkum Dolli võib pesta pesumasinas padjapüüri sisse pandult külma veega ja õrna programmiga.

Bränd Olli Ella 

Olli Ella sai alguse aastal 2010 Londonis olles laste dekoratsioonidele suunatud bränd, tänaseks on Olli Ellast saanud globaalne elustiili bränd.Olli Ella asutajateks on õed Chloe ja Olivia Brookman, kes disainivad ajatuid esemeid, mis ei ole millelegi teisele sarnased. Nad kasutavad naturaalseid materjale, on säästlikud ja pööravad suurt tähelepanu toodete viimistlusele ja eetilisele tootmisele.

Nad loovad  ilusaid moodsaid lastetubade disainesemeid, mis sobivad ideaalselt ka teistesse tubadesse ja on sundimatu Skandinaavia stiiliga.