Wonder Pal - Ooh Lala

Läbi müüdud

Ooh Lala tahab olla staar. Talle meeldib end sättida ja harjutada laulmist. Ta valmistab ise oma kostüümid. Mõnikord ta kuuleb, et ta peaks olema rohkem sellised nagu on teised, kuid talle meeldib olla enda moodi. 

Ooh Lala nägu on käsitsi õmmeldud ja ta tuleb Sinu juurde ilusas kinkekarbis.


Wonder Pal on sõber, millel on mitu ütlemata head omadust - lisaks selle et ta on lapse parim sõber kodus on ta ka ideaalne reisikaaslane. Mõmmile on sisse peidetud paar magnetit, tänu millele saab teda lihtsasti kinnitada pehmenduseks ja lapsele lähedal olemiseks turvavöö külge See aitab muuta lapsele pikad autosõidud ja kodust eemalolekud kergemaks ja tekitab kodutunde.

Wonder Pal on toodetud Poolas hoolsasti valitud materjalidest, mis vastavad turvanõuetele. Magnetid, mis asuvad mõmmi kõhus on paigutatud spetsiaalsetesse turvapesakestesse.

Käsitsipesu külmas vees. Ära pese pesumasinas ja ära triigi triikrauaga.
~21cmx22cmBränd Mana'o Nani

Mana'o Nani on lastetoodete bränd Poolast. Nende mänguasjad ja sisustusaksessuaarid on disainitud ja valmistatud nende endi poolt, ilusas Gdanski linnas baltikumi rannikul.
Mana'o Nani tootevalikus on iga ese oma loo ja karakteriga. Kõik tooted on hoolikalt läbi mõeldud, ilusasti pakendatud ja saanud käsitsi viimase lihvi. Kõik selleks, et julgustada lapsi unistama suurelt. Või siis veel suuremalt.