Mererohust kott/korv

Läbi müüdud

ALLAHINNATUD!

Vana hind 39€, uus hind 31€.


See mõnusa boheemlasliku olemisega ja multifunktsionaalne mererohust punutud kott-korv on must have igas majapidamises. Kasuta seda sangadega korvina vannitoas rätikute hoiustamiseks või miks mitte lastetoas, et sinna paigutada kõik laste pehmed lemmikud. Palaval suvepäeval paki sellesse rätik, päikesekreem, hea raamat ning suundu randa. Soovi korral haara kott endaga ühes turule või piknikule. Neutraalse olemisega efektne kott-korv on ideaalne kaaslane igaks puhuks.Mõõdud D:35x25 cm.
Kaal 0.350kg.
Materjal mererohi, paberköis.


Bränd Madam Stoltz

Madam Stoltz on Taani bränd, mille taga on imetlusväärne Pernille Stoltz. Naine, kes alustas oma äri müües turgudel enda valmistatud ehteid eesmärgiga koguda raha Indiasse sõiduks. Õige pea avas ta juba Kopenhaagenis oma esimese butiigi.

Madam Stoltz on spetsialiseerunud interjööri disainile ja dekoratsioonidele - alates fantastilistest tekstiilidest ja lõpetades industriaalsete mööbliesemete ja lampidega - alates praktilistest aksessuaaridest ja lõpetades mõnusate must-have toodetega. Bränd saab inspiratsiooni nii Indiast, kui ka Skandinaavia minimalistlikust joonest.