Madrats oranži-mustakirju suur

Läbi müüdud

Kaunis oranži-mustakirju madrats sobitub oma klassikalise disainiga lihtsa vaevaga igasse interjööri. Eriti hubaseks ja armsaks muudab see lastetoas lebonurga, kuid väga hästi sobib ka lisa istumisalusena külaliste saabudes.Mõõdud 70x180 cm.
Materjal puuvill, puuvillatäidis.
Kaal 5.150kg.
Puhastada niiske svammi/lapiga tupsutades.


Madratsil on puuvillatäidis, mis madratsi raputamisel ja sagedasel ringi vedamisel võib tükki minna. Madrats sobib lebomadratsiks, mitte mänguasjaks. Madratsi ostmisel palume arvestada sellega, et madratsit tagasi ei osteta ja ümber ei vahetata.


Bränd Madam Stoltz

Madam Stoltz on Taani bränd, mille taga on imetlusväärne Pernille Stoltz. Naine, kes alustas oma äri müües turgudel enda valmistatud ehteid eesmärgiga koguda raha Indiasse sõiduks. Õige pea avas ta juba Kopenhaagenis oma esimese butiigi.

Madam Stoltz on spetsialiseerunud interjööri disainile ja dekoratsioonidele - alates fantastilistest tekstiilidest ja lõpetades industriaalsete mööbliesemete ja lampidega - alates praktilistest aksessuaaridest ja lõpetades mõnusate must-have toodetega. Bränd saab inspiratsiooni nii Indiast, kui ka Skandinaavia minimalistlikust joonest.