Leevendav vanniõli

Lisa ostukorvi

See imeline vanniõli on spetsiaalselt välja töötatud, et aidata emal ja lapsel koos lõõgastuda. Vanniõli sisaldab tugevaid looduslikke õlisid nagu jojoba ja aprikoosituuma õli, mis rahustavad ja niisutavad kuiva nahka. Lisaks sisaldub selles teisi looduslikke koostisosi, mis aitavad õlidel paremini vannivette seguneda. Pole midagi paremat kui mõnuleda vannis koos oma lapsega.


Ema ja beebi pudeli suurus on 200 ml
Beebi pudeli suurus on 100 ml

Kuidas kasutada:
Täida vann veega ja lisa sellele 10-20 ml vanniõli ja sega need omavahel hästi ära.

Koostis:
Helianthus Annuus (päevalille) seemne õli, Simmondsia Chinensis (Jojoba) seemne õli, Prunus Armeniaca (aprikoos) tuuma õli, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Polyglyceryl-3 Palmitate, tokoferool (E-vitamiin), parfüüm*
* hüpoallergeenne Kenko lõhn on lisatud madalas kontsentratsioonis, et minimeerida võimalust allergilisteks reaktsioonideks


Lõhna lisamine oli tahtlik valik, kuna see aitab kaasa saadavale kogemusele. Siiski väldime oma imikutoodetes alati allergeensete lõhnaainete kasutamist - tooted sisaldavad väga väikeseid annuseid, et vältida nahareaktsioone.

Bränd Kenkô skincare

Kenkô on Hollandi nahahooldustoodete bränd, mis on võtnud omale missiooniks anda omapoolne panus iga ema elu "maagilisemale perioodile". Bränd pakub tooteid, mis toetavad lähedust ema ja beebi vahel ning erilisi rituaale, nagu vannitamine ja lapse eest hoolitsemine. Alates lapse sünnist on emal ja beebil intuitiivne ja vaistlik side. Beebid tunnevad oma ema lõhna tuhandete naiste hulgast. Kenko Skincare tegi sellest ürgsest sidemest emade ja imikute vahel looduslike toodete nahahooldussarja, mille lõhnanoodid on omavahel tihedalt seotud, et tugevdada erilist ja intiimset sidet ema ja lapse vahel. Loodud emade poolt koos emadega ja emadele - ja beebidele.

Kenkô skincare