Hugs sprei

Lisa ostukorvi33 €


Hugs spreis on jäädvustatud emaduse olemus sellele omases õrnas aroomis. Pihusta seda voodipesule, endale või (haigla) toas, kus varsti sünnitad. Ja kindlasti saad seda kasutada neil erilistel intiimsetel hetkedel oma lapsega. Sinu lapseootus ja sünnitusjärgne periood on aeg, mil aeglustad käiku. Hugs (tõlkes kallistus) aitab sul pilku oma sisemusse pöörata ja intuitsiooniga ühendust võtta. 

Lõhn on soe ja õrn. See pakub kohest lõõgastust ja toetab rolli emana. Selle lõhna jaoks on valitud soojad noodid, et esile kutsuda kõige ilusamad, peaaegu maagilised emotsioonid ja seosed, mis tekivad lapseootuse ja emaduse ümber. Selle kõige keskel on kallistused sinu igapäevane meeldetuletus, et ära kunagi unusta ennast, hoolitse enda eest (sama palju ja armastavalt, kui oma lapse eest) ning ole uhked ema ja naise üle kes sa oled.

Hugs lõhn on spetsiaalselt välja töötatud (lapseootel) naistele. Lõhna- ja alkoholisisaldus on võimalikult madalad. Et toode veelgi mahedamaks muuta, töötati puhta alkoholiga, mis oli valmistatud mahenisust. Ilma säilitusaineteta. Lõhn on 100% looduslik, koosneb kvaliteetsetest õlidest, millest suur osa on ka orgaaniline ja mille päritolu on teada. Toode on loodud koostöös Mama’eni ehk Nina Piersoniga.

Maht 100 ml
Koostis: Etanool*, Vesi, Parfüüm (100% naturaalne), Limonene**, Linalool**
*Kohalikust nisust valmistatud (denaturantide vaba)
**sisaldub looduslikult eeterlikes õlides


Bränd Kenkô skincare

Kenkô on Hollandi nahahooldustoodete bränd, mis on võtnud omale missiooniks anda omapoolne panus iga ema elu "maagilisemale perioodile". Bränd pakub tooteid, mis toetavad lähedust ema ja beebi vahel ning erilisi rituaale, nagu vannitamine ja lapse eest hoolitsemine. Alates lapse sünnist on emal ja beebil intuitiivne ja vaistlik side. Beebid tunnevad oma ema lõhna tuhandete naiste hulgast. Kenko Skincare tegi sellest ürgsest sidemest emade ja imikute vahel looduslike toodete nahahooldussarja, mille lõhnanoodid on omavahel tihedalt seotud, et tugevdada erilist ja intiimset sidet ema ja lapse vahel. Loodud emade poolt koos emadega ja emadele - ja beebidele.

Kenkô skincare