Voodipesu komplekt Otepää

Lisa ostukorvi

Voodipesul kujutatud pilt ei ole arvutis loodud, vaid on päris foto! Tegemist on maailmas ainulaadse voodipesuga, trükitud digiprindi meetodil, pildistatud Otepääl Vanaisa poolt.

"Minu arvates on kõik hetked erilised, aga mõned on siiski täiesti unustamatud! Too hetk, mis on leidnud oma tee sellele voodipesule, oli üks neist uskumatult erilistest. Sellist valgust näeb tavaliselt ainult päiksetõusu ja -loojangu ajal, vaid mõne minuti vältel. Tol päeval kestis see aga terve päeva, mis on ime. Selleks, et selline pilt avalduks, peavad kõik vajalikud elemendid ühel ajal kokku sattuma.. Oma rolli mängivad siin temperatuur, niiskus, päike, tuul ja kes teab mis kõik veel. Minu arvates üks tõeline Holy Shit hetk."  Pildistatud Otepääl, oktoobris 2018 by Vanaisa

100% puuvillasatiinist voodipesu.  Loodud Eestis. OEKO-TEX®
Jätkusuutlik, eetiline, loodussõbralik, mittetoksiline ja teadlik valik. Puuvillasatiinist imab hästi niiskust, kuivab kiiresti, on mõnusalt pehme ning lisab interjööri hubasust ja harmooniat.
Pesemistemperatuur 40-60°C. Pesta eraldi või sama värvi pesuga.


Bränd Holy Shit Moments

Holy Shit Moments on korduvalt auhinnatud foto- ja filmimehe, päris vagabundi, Vanaisa (Roman Neimann) käte vahel sündinud sundimatu bränd, mis jutustab läbi visuaali päriselt juhtunud unikaalseid lugusid maailma eri paigust, keskendudes sealjuures kvaliteetsetele ning naturaalsetele toodetele.

Holy Shit Moments