Pastataldrikud 2tk

Läbi müüdud

Kahest kausist koosnev komplekt HKlivingu populaarsest 70ndate keraamikasarjast toob ilmet Su õhtusöögi lauale. Kausid on pakitud musta kinkekarpi ja seega ka kaunis kingitus toidusõbrale. Käsitsi valmistatud viimistluse tõttu on igaüks veidi isemoodi ja ainulaadne.

Ükskõik, kas oled esmakordselt 70ndate keraamikasarja armastaja või pikaajaline kollektsionäär, on alati ruumi enamale. Tasside, kausside ja taldrikute kollektsiooni funkyd värvid ja viimistlus teevad need nõud omaette vaatamisväärsusteks Su nõudearsenalis.Mõõdud 19,5x19,5x5,2cm
Materjal savi
Kaal 425 gr
Toode on nõudepesumasina ja mikrolaineahju kindelBränd HKliving

HKliving on Hollandist pärit kaubamärk, mille asutajateks on Emiel Hetsen ja Sander Klaver. Kombinatsioon loomingulisest meelest ja ratsionaalsest matemaatilisest mõtlemisest on toonud neile rahvusvahelise edu. Nende loodud tooted on praktilised, traditsioonilised ja alati viitega ajaloole, kuhu on lisatud tänapäevast modernsust. Lisaks on nendes ära tuntavat originaalsust ja stiilsust, mis omane vaid HKlivingule. Tänu sellele on tegemist tõeliselt ajatu disainiga, mis peab vastu trendidele ja muudab iga kodu eriliseks.

Kõiki HKlivingu tooteid saate meie kaudu tellida:
HKliving