Kõrvarõngad Faaite

Lisa ostukorvi57 €

Need imelised polümeer savist kõrvarõngad on otseselt inspireeritud Prantsuse Polüneesias asuvast rõngassaarest nimega Faaite. Ookeanisinised kõrvarõngad on unikaalsed tänu käsitöölikule lähenemisele ning on sulgkerged. Ühtegi identset toodet kollektsioonist ei leia ja seega võid kindel olla, et saad omale tükikese ainulaadset kunsti.Kõrvarõngad on valmistatud polümeersavist, kõrvarõngaste tagused on niklivabast titaanist.
Suurus 7cm x 4cm.
Kõrvarõngad on vastupidavad, kuid vajavad siiski õrna kohtlemist. Kerged ja mõnusad.Bränd HELLO ZEPHYR

Creativity is vital to our culture. We continually foster and pursue innovation in our products design and process, challenging the status quo.

by hellozephyr

Hello Zephyr on Prantsusmaalt pärit bränd, mis valmistab savist ehteid. Kõik tooted on valmistatud käsitööna vastavalt tellimusele. Nende eesmärk on anda loodavatele ehetele ehe looduse kuju. Pärast mitmeid kuid katsetamisi leidsid nad selleks ideaalse meetodi - korjates Vahemere äärest kive asetavad nad valminud ehted vastavalt tootele õigele kivile kuivama, mis annab tootele kuju, vormi ja looduse poolt omased jooned. Tootmisprotsessi eripära tõttu võivad tooted olla kohati vähesel määral erinevad.