Kõrvarõngad Black Drop

Läbi müüdud

Loodusest inspireeritud polümeer savist kõrvarõngad on unikaalsed tänu käsitöölikule lähenemisele. Ühtegi identset toodet kollektsioonist ei leia ja seega võid kindel olla, et saad omale tükikese ainulaadset kunsti. Mustad kõrvarõngad on ajatud ja neid on imelihtne kombineerida ja stiliseerida kõigega, mis garderoobis leidub.Kõrvarõngad on valmistatud polümeersavist, kõrvarõngaste tagused on niklivabast titaanist.
Suurus 6cm x 4,5cm.
Kõrvarõngad on vastupidavad, kuid vajavad siiski õrna kohtlemist. Kerged ja mõnusad.Bränd HELLO ZEPHYR

Creativity is vital to our culture. We continually foster and pursue innovation in our products design and process, challenging the status quo.

by hellozephyr

Hello Zephyr on Prantsusmaalt pärit bränd, mis valmistab savist ehteid. Kõik tooted on valmistatud käsitööna vastavalt tellimusele. Nende eesmärk on anda loodavatele ehetele ehe looduse kuju. Pärast mitmeid kuid katsetamisi leidsid nad selleks ideaalse meetodi - korjates Vahemere äärest kive asetavad nad valminud ehted vastavalt tootele õigele kivile kuivama, mis annab tootele kuju, vormi ja looduse poolt omased jooned. Tootmisprotsessi eripära tõttu võivad tooted olla kohati vähesel määral erinevad.