Naturaalsest lambavillast müts

Lisa ostukorvi31 €

Unisex mütsi pealmine kiht on valmistatud 100% naturaalsest lambavillast (boiled wool). Puuvillane vooder (100% Öko-Tex puuvill) loob mütsile lisasoojust. Nii vooder kui ka paelad on kokkupuutel lapse nahaga väga pehmed. Mõlema kanga termoreguleerivad omadused muudavad lapsele kandmise keha sõbralikuks tagades optimaalse kehatemperatuuri säilimise ning hoides pea soojana ja vältides aurustumise kaudu ülekuumenemist.
Mütsil on ka kukla taga kumm ja ülemine osa on paeltega reguleeritav, et tuul väikestele liiga ei teeks ja sobiks igale peakujule.


Mis teeb lambavilla eriliseks materjaliks:
  • Naturaalne ja keskkonnasõbralik, mis hülgab pinnalt vett ja mustust
  • Hingav, mis hoiab ühtlast temperatuuri ja isoleerib nii külma kui sooja
  • Antibakteriaalne, mis muudab keskkonna ebasobivaks tolmulestadele
  • Raskesti süttiv

Koostis: 100% naturaalne lambavill (boiled wool)
Sisevooder: 100% Öko-Tex puuvill
Hooldusjuhend: AINULT KEEMILINE PUHASTUS
Disainitud ja valmistatud EestisBränd haruu kids

Olles ise lapsevanemad, tundsime puudust kodumaisest kaubamärgist, mis poleks liiga kirju, kuid mõjuks laste jaoks siiski mängulise ja põnevana. Meil oli soov luua midagi täiesti teistsugust — aastaringselt kantavat ja trendikat, ent aeglasest moest inspireeritud kvaliteetseid lasterõivaid — nii sündiski pereettevõte Haruu Kids.
Nimi Haruu tuleneb hundist. Haruu on karja juht, kes taaselustab meie meeltes teadmise, kui oluline on kuulata oma sisehäält. Juba muistsete indiaanlaste jaoks oli hunt püha loom, kes esindab spirituaalsust ja head vaistu. Nõnda püüdleme ka meie oma lapsi kasvatades selle poole, et julgustada neid elama oma sisemise tunnetuse järgi.
Hundi jaoks on tähtsaim tema kari — tema perekond. Usume, et teadlik ning jätkusuutlik elustiil on oluline ka paljudele teistele lapsevanematele. Soovime neid väärtusi Haruu Kids abil edasi kanda ja luua inspireeriv kogukond, et jagada rõõmu ning koos kasvada.

haruu kids