Pusa Lara 2-3 aastat

Läbi müüdud

Me tegime Lara pusa meelega avaralõikelise, et miski ei takistaks mänguvabadust. Meile meeldib mõelda, et see pusa on ood lapsepõlve muretule olekule ja rõõmsale hooletusele. Samal ajal hoiab puuvillane terry-kangas just parasjagu sooja, et lapsel oleks mõnus mürada.
Ja muide, Lara pusa ei ole sugugi ainult tüdrukute pusa. See sai Lara nime lihtsalt sellepärast, et see pusa on rohkem Lara kui tema venna nägu.

Lara pusa on moodsa “oversized” istuvusega ehk pigem numbrist suurem. Kui eelistad rohkem kehasse istuvat mudelit, vali väiksem suurus (aga kontrolli kindlasti mõõte).


Värv uduhall.
Materjal 95% puuvill, 5% elastaan. Kokkutõmbavus max 5%, vastab OEKO-TEX® 100 standardile. Pesta koos sarnast värvi esemetega pahempidi pööratult.
Mõõdud - üldpikkus õlast 38cm, varrukatevaheline laius 99cm, altääre laius venitamata 32cm.
Bränd Gwubi Mini

Gwubi Mini on väike aeglase moe kaubamärk väikelastele. Kasutame naturaalseid kangaid tootmaks mänguvabadust toetavaid igapäevarõivaid. Rõõmsaks teeb meid see, kui meie toodetest saavad lemmikud, mida kantakse kulumiseni ja kui seda ei juhtu, oleme tänulikud, kui tooted pärandatakse edasi väikestele sõpradele ja sugulastele.