Voodipesukomplekt Botany 100x140

Läbi müüdud

Muster Botany on saanud inspiratsiooni 17. sajandi botaanilisest kunstist, kus delikaatsed tumerohelised oksakesed ronivad mööda heledat hallikat voodipesu. Tõeliselt romantiline ja idülliline voodipesukomplekt lastele, mis kohe kutsub endasse heitma. Komplekti kuulub tekikott mõõtudega 100x140 ja padjapüür mõõtudega 40x45. Kinnitusteks on kasutatud klassikalise kalasabamustriga 30 cm pikkuseid paelu, et ilusaid lipsukesi sõlmida.
Garbo&Friendsi voodipesud on eetiliselt valmistatud Portugalis 200 tcn 100% perkal puuvillast, kasutatud on OEKO-Tex standardile vastavaid kangaid.Suurus 100x140/40x45.
Materjal 100% perkal puuvill.


Bränd Garbo&Friends

Garbo&Friends on eksklusiivne Rootsi firma, mis asutati 2012. aastal ning mis keskendub tekstiilidega interjööri loomisele ja plastikust lauanõude tootmisele. Nende kasutatavad materjalid ja värvitoonid on hoolega valitud ning suur rõhk on erinevatel detailidel. Unikaalsed mustrid ja kvaliteetsed materjalid (peenvill, nahk, kašmiir, Portugali pergale puuvill) viivad mõnusatele rännakutele nii suuri kui väikeseid.