Puidust närimisrõngas Lõvi

Lisa ostukorvi31 €

Garbo&Friendsi puidu ja nahaga närimisrõngas on valmistatud naturaalsest töötlemata ja PEFC sertifitseeritud pöögi puidust. Nahast lõvilakk on töötlemata ja ei sisalda kemikaale ning hakkab kasutust saades oma värvi muutma. Närimisrõngas on pehme ja mõnus lapsele närida. Närismirõngas on CE markeeringuga ja valmistatud Saksamaal vastavalt Euroopa Mänguasjade Ohutuse Liidu ettekirjutistele.
Kui närimisrõngast suurelt kõrguselt alla visata või seda tihti taguda, võib see pooleks murduda - ära jäta last üksi järelevalveta koos närimisrõngaga. Lõvi saabub sinu juurde ilusas kinkekarbis.

Mõõdud pikkus 13cm, laius 8cm, kõrgus 4cm.
Värv helepruun.
Materjalid puit, nahk.
Puhasta niiske lapiga.Bränd Garbo&Friends

Garbo&Friends on eksklusiivne Rootsi firma, mis asutati 2012. aastal ning mis keskendub tekstiilidega interjööri loomisele ja plastikust lauanõude tootmisele. Nende kasutatavad materjalid ja värvitoonid on hoolega valitud ning suur rõhk on erinevatel detailidel. Unikaalsed mustrid ja kvaliteetsed materjalid (peenvill, nahk, kašmiir, Portugali perkale puuvill) viivad mõnusatele rännakutele nii suuri kui väikeseid.

https://www.garboandfriends.com/