Puidust närimisrõngas Jänku

Läbi müüdud

Garbo&Friendsi puidu ja nahaga närimisrõngas on valmistatud naturaalsest töötlemata ja PEFC sertifitseeritud pöögi puidust. Nahast kõrvad on töötlemata ja ei sisalda kemikaale ning hakkavad kasutust saades oma värvi muutma. Närimisrõngas on pehme ja mõnus lapsele närida. 

Närismirõngas on CE markeeringuga ja valmistatud Saksamaal vastavalt Euroopa Mänguasjade Ohutuse Liidu ettekirjutistele. Rohkem infot närimisrõngas kasutatud materjalide kohta vt Garbo&Friendsi lehelt.

Kui närimisrõngast suurelt kõrguselt alla visata või seda tihti taguda, võib see pooleks murduda - ära jäta last üksi järelevalveta koos närimisrõngaga.

Jänkuke saabub sinu juurde ilusas kinkekarbis.


Mõõdud pikkus 15cm, laius 8cm, kõrgus 4cm.
Värv helepruun.
Materjalid puit, nahk.
Puhasta niiske lapiga.


Bränd Garbo&Friends

Garbo&Friends on eksklusiivne Rootsi firma, mis asutati 2012. aastal ning mis keskendub tekstiilidega interjööri loomisele ja plastikust lauanõude tootmisele. Nende kasutatavad materjalid ja värvitoonid on hoolega valitud ning suur rõhk on erinevatel detailidel. Unikaalsed mustrid ja kvaliteetsed materjalid (peenvill, nahk, kašmiir, Portugali perkale puuvill) viivad mõnusatele rännakutele nii suuri kui väikeseid.

https://www.garboandfriends.com/