Kaasaskantav mähkimisalus Fauna

Lisa ostukorvi44 €

Muster fauna on saanud inspiratsiooni klassikalisest tapeedi toonist, ilusatest seinavaipadest ja peitusemängust. Mähkimisaluse põhitoon on pärlhall, mis on kombineeritud heleda roostetooni ja halli ning beeži värvunditega.

Garbo&Friendsi kaasaskantav mähkimisalus on ümbrikstiilis kokkuvolditav mähkimisalus, mis võimaldab sul oma pisikesel ükskõik kus viibides mähet vahetada pehmel puhtal ja alusel. Mähkismalusesse mahub ilusti paar lisamähet ja niisked salvrätikud. Mähkimisaluse saad ümbrikuks siduda ilusate paelte abil ja mähkimisalus on valmistatud Oeko Tex sertifeeritud mitteallergilisest polüestrist. 

Mähkimisaluse pealispool on 100% puuvillast ja osavate näppude abil eetiliselt toodetud Portugalis.


Mõõdud 45x65cm.
Pese õrna programmiga 40°C juures, ära kasuta trummelkuivatust.
Triikida keskmise kuumusega.


Bränd Garbo&Friends

Garbo&Friends on eksklusiivne Rootsi firma, mis asutati 2012. aastal ning mis keskendub tekstiilidega interjööri loomisele ja plastikust lauanõude tootmisele. Nende kasutatavad materjalid ja värvitoonid on hoolega valitud ning suur rõhk on erinevatel detailidel. Unikaalsed mustrid ja kvaliteetsed materjalid (peenvill, nahk, kašmiir, Portugali pergale puuvill) viivad mõnusatele rännakutele nii suuri kui väikeseid.