Kaasaskantav mähkimisalus Botany

Lisa ostukorvi35 €

Muster Botany on saanud inspiratsiooni 17. sajandi botaanilisest kunstist, kus delikaatsed tumerohelised oksakesed ronivad mööda heledat hallikat kangast. Tõeliselt romantiline ja idülliline mähkimisalus, mida on ülimalt lihtne kaasa pakkida kuhu iganes minemas oled. Nii on su pisikesel alati olemas pehme, puhas ja ilus koht, kus mugavalt mähkmeid vahetada. Kokku voldituna moodustab see neljakandilise ridiküli, mille vahele saad mõned mähkmed ja niisked salvrätikud peita.
Paeltega saad aluse kinni siduda, mähkimisaluse sisu on allergeenide vabast polüestrist, mis vastab OEKO-Tex standardile.
Garbo&Friendsi tooted on eetiliselt valmistatud Portugalis 100% perkal puuvillast, kasutatud on OEKO-Tex standardile vastavaid kangaid.Suurus 45x65.
Materjal 100% perkal puuvill.


Bränd Garbo&Friends

Garbo&Friends on eksklusiivne Rootsi firma, mis asutati 2012. aastal ning mis keskendub tekstiilidega interjööri loomisele ja plastikust lauanõude tootmisele. Nende kasutatavad materjalid ja värvitoonid on hoolega valitud ning suur rõhk on erinevatel detailidel. Unikaalsed mustrid ja kvaliteetsed materjalid (peenvill, nahk, kašmiir, Portugali pergale puuvill) viivad mõnusatele rännakutele nii suuri kui väikeseid.