Apothecary kehaseep

Lisa ostukorvi40 €
Apothecary kehaseep on taimne kehapuhastusvahend, mis sisaldab segu toitvatest õlidest ja mineraalaineterikastest ekstraktidest. Kollektsioonile iseloomuliku lõhnaga kehaseebis on esile tõstetud sandlipuu, seedri ja ylang ylangi toonid. Selle õrn vaht ja looduslikud toimeained taastavad tasakaalu ja niisutuse, jättes naha pehmeks, uuenenuks ja kaitstuks. Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud Apothecary kehaseep pakub kosutavat ja värskendavat puhastust, mis toetab tervet nahka.

Õrn vaht puhastab liigselt koorimata, samal ajal kui särava ylang ylangi ja sooja seedri noodid rahustavad ja meelitavad. Peediekstraktist, aminohappepõhistest puhastusvahenditest ja niisutavast glütseriinist sünteesitud õrn, kuid tõhus koostis loputab jääkideta ja naha kaitsebarjääri kuivatamata.

– Ideaalne kõikidele nahatüüpidele.
– Vegan ja julmusevaba.
– Loodud säästva päritoluga looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest.
– Sooneutraalne.
– Tarnitakse korduvkasutatavas klaaspudelis.
– Vaadake täielikku koostisosade loendit.
- Suurus: 375ml.


Rituaal
Puhastus annab tooni tervele ja tasakaalustatud nahale. Vältimaks saasteainete kogunemist nahale, mis võib põhjustada põletikku ja vabu radikaale, kandke paar pumpa märjale nahale ja muutke ühtlaseks vahuks. Aromaatse vahutava vanni saamiseks pumbake lihtsalt jooksva vee alla. Lõpetage oma suplemisrituaal puhtaks loputamisega.

Täiendava niisutuse saamiseks kasutage koos Apothecary kehakreemiga.


Bränd Frama

Frama on multidistsiplinaarne Taani disainibränd, mis loob elustiiliobjekte, mis inspireerivad meeli ja julgustavad elama teadlikku mindful elu. Rõhk on naturaalsetel materjalidel, lihtsatel geomeetrilistel vormidel ja kõrgel kvaliteedil. Frama töö liidab loova maailma praktilisega ning sellest sünnib unikaalselt soe ja aus disain.

framacph.com