Vaip Pineapple väike

Läbi müüdud

See imearmas vaip on tehtud Uus-Meremaa kvaliteetsest villast ning tänu kõrgemale kanga pikkusele on ekstra pehme ja kohev. Eriline kudumistehnika muudab vaiba tihedaks ja tõeliselt vastupidavaks. Ananassi motiiv, mis kootud vaiba sisse lisab lastepärasust ja unistusi suvistest rännakutest, maitsvatest viljadest või hoopiski hullamisest troopilisel saarel.Mõõdud W: 80 x H: 120 x D: 3 cm.
Materjal vill.
Alguses on soovituslik vaipa tihedalt tolmuimejaga puhastada eemaldamaks lahtised villakiud. Vajadusel kasutada professionaalset puhastust.Bränd Ferm LIVING KIDS

Tuntud Taani kaubamärgi ferm LIVINGu kollektsioonid lastele on täis ehtsat Skandinaavia disaini. Tooted on loodud eesmärgiga kestma, sobituma erinevatesse interjööridesse ning ajas koos lapsega kasvama. Kõrvutatud on moodsat disaini klassikaliste elementidega, funktsionaalsust unikaalse stiiliga ja minimalismi lastepäraste vimkadega. Tulemuseks on tooted, mis aitavad sisustada lastetuba, kus on ühtviisi hea ja rahulik magada, põnev mängida aga ka inspireeriv õppida ja avastada uusi oskusi ja teadmisi. KIDS kollektsioonidest leiab nii mööblit, valgusteid, mänguasju, aksessuaare kui ka tekstiiltooteid. Viimased on otseloomulikult loodud kangastest, mis pärjatud GOTS-sertifikaadiga. Ferm Livingu asutaja motoks ja motivatsiooniks toodete loomisel on olnud idee, et kodu on midagi märksa enamat, kui vaid kollektsioon ilusatest toodetest. Kodu on koht, kus elu käib.

Ferm LIVING KIDS