Tool Desert lastele black/stripe

Lisa ostukorvi215 €

Väikestele tegelastele on nüüd olemas identne versioon suurte inimeste mõnusast lounge toolist Desert. Moderne ja mõnus tool, millel sihvakas terasest raam ja kootud tekstiilist istumisosa kohe kutsub lebotama. Tekstiil ise on toodetud taaskasutatud plastikpudelistest. Nii et lisaks ilusale disainile on tegemist ühe võimalikult roheliselt toodetud tootega. Tekstiilkate on eemaldatav ja pestav ning tooli võib kasutada nii sise- kui välitingimustes.Mõõdud W: 45 x H: 55.5 x D: 47.5 cm.
Materjal puudriga kaetud metall, plastpudelitest punutud kangas. Kangas on eemaldatav ja masinpestav õrna programmiga 30 kraadi juures.


Bränd Ferm LIVING KIDS

Tuntud Taani kaubamärgi ferm LIVINGu kollektsioonid lastele on täis ehtsat Skandinaavia disaini. Tooted on loodud eesmärgiga kestma, sobituma erinevatesse interjööridesse ning ajas koos lapsega kasvama. Kõrvutatud on moodsat disaini klassikaliste elementidega, funktsionaalsust unikaalse stiiliga ja minimalismi lastepäraste vimkadega. Tulemuseks on tooted, mis aitavad sisustada lastetuba, kus on ühtviisi hea ja rahulik magada, põnev mängida aga ka inspireeriv õppida ja avastada uusi oskusi ja teadmisi. KIDS kollektsioonidest leiab nii mööblit, valgusteid, mänguasju, aksessuaare kui ka tekstiiltooteid. Viimased on otseloomulikult loodud kangastest, mis pärjatud GOTS-sertifikaadiga. Ferm Livingu asutaja motoks ja motivatsiooniks toodete loomisel on olnud idee, et kodu on midagi märksa enamat, kui vaid kollektsioon ilusatest toodetest. Kodu on koht, kus elu käib.

Ferm LIVING KIDS