Riiul Sector S/W tamm

Lisa ostukorvi135 €
Moodne lähenemine sajandi keskel levinud riiulisüsteemidele. Sector riiulid eristuvad lihtsuse ja klassikalise puidu-messingu kombinatsiooni poolest. Hea abimees oma armsate esemete eksponeerimiseks elutoas või moosipurkide hoiustamiseks köögis.


Mõõdud W: 87 x H: 34 x D: 26.1 cm
Materjal riiul: tammevineer, profiil: tammepuit, messingist kronsteinid.
Riiul kannatab kuni 20 kg raskust (eeldusel, et on korrektselt kinnitatud tugevasse seina). Komplektis olevad tüüblid sobivad kasutamiseks vait tellistest või betoonist seinas.

Puhasta niiske lapiga, öra jäta pinda märjaks.


Tarneaja osas kontakteeru müüjaga.


Bränd Ferm LIVING KIDS

Tuntud Taani kaubamärgi ferm LIVINGu kollektsioonid lastele on täis ehtsat Skandinaavia disaini. Tooted on loodud eesmärgiga kestma, sobituma erinevatesse interjööridesse ning ajas koos lapsega kasvama. Kõrvutatud on moodsat disaini klassikaliste elementidega, funktsionaalsust unikaalse stiiliga ja minimalismi lastepäraste vimkadega. Tulemuseks on tooted, mis aitavad sisustada lastetuba, kus on ühtviisi hea ja rahulik magada, põnev mängida aga ka inspireeriv õppida ja avastada uusi oskusi ja teadmisi. KIDS kollektsioonidest leiab nii mööblit, valgusteid, mänguasju, aksessuaare kui ka tekstiiltooteid. Viimased on otseloomulikult loodud kangastest, mis pärjatud GOTS-sertifikaadiga. Ferm Livingu asutaja motoks ja motivatsiooniks toodete loomisel on olnud idee, et kodu on midagi märksa enamat, kui vaid kollektsioon ilusatest toodetest. Kodu on koht, kus elu käib.

Ferm LIVING KIDS