Söögimatt Mustard

Lisa ostukorvi18 €

Mõnusalt suut söögimatt, mis mahutab kenasti nii lapse taldriku kui joogitopsi. Matt on mittelibisev ja mõnusas mahedas toonis, see on piisavalt paks, et ei hakkaks rulluma ega läheks kortsu. Söögimatil on pisut kõrgemad ääred, mis takistavad vähesel vedelikul üle ääre voolamast. Matti on kerge puhastada ja seda võib pesta nõudepesumasinas.Matt on valmistatud kõrgekvaliteedilisest hüpoallergilisest PVC materjalist ja on kaetud veepõhise UV tindiga. Matt on BPA, ftalaatide ja formaldehüüdide vaba. Matt on valmistatud arvestades keskkonna heaolu ja vastab Euroopa R.E.A.C.H. standarditele.

Mõõdud 54 cm x 31 cm.


Bränd Everleigh & Me

Everleigh & Me on Taani bränd, mis toodab pehmest vinüülist matte, mis on ideaalsed abimehed nii laste söömisel kui meisterdamisel. Nende eesmärgiks on teha vanemate elu igapäevatoimetuste juures lihtsamaks. Nii ei ole vaja muretseda, kui lapse söömisel kukub toit põrandale ning saad lihtsa südamega anda lapsele kätte maalimistarbed. Matt on kergesti puhastatav ja väikeseks kokku rullitav.
Mattide disain on lihtne ja minimalistlik, värvitoonid on maalähedased ja ei riiva silma. Uue tootena on lisandunud nende valikusse ka söögimatid.

https://everleighandme.com