Pühvlipusa

Läbi müüdud

ALLAHINNATUD!

Vana hind 39€, uus hind 31€.


See Pühvlipusa on mõnusalt oversized lõikega ning mahedat lillakashalli värvi. Pusa kaunistab torketikandi tehnikas valminud karvane Pühvel, mis tähistab nii käesolevat pühvliaastat kui on ka lihtsalt funky.
Pusa on õmmeldud soojast seest uhutud dressikangast (95% puuvill, 5% elastaan, Oeko-Tex) ning pühvel on tikitud akrüüllõngast. Pusa on soovitatav pesta õrna pesu programmiga ning eraldi pesukotis, et masinas leiduva muu pesu haagid, krõpsud vms Pühvlit ei ründaks.
Pildil oleva lapse pikkus on 104 cm ning ta kannab suurust 98-104, seega pusa saab kanda pikalt ka pärast suurusest välja kasvamist.Bränd Emil ja Asjad

Emil ja Asjad on kahe õe südames sündinud ettevõtmine, mille inspiratsiooniiduks on nende pisikesed inimesed. Kaks poissi ja üks tüdruk on justkui väikesed Vahtramäe Emilid, kellel muudkui juhtub ja juhtub. Nad on uudishimulikud, seiklust armastavad ning enamasti ema sõnu mitte-kuulvad lapsed, kelle mängu juhib vaba hing. Emilite Asjad on naturaalsetest materjalidest valmistatud tooted beebidele ja väikelastele. Toodete hulgast leiab beebide lamamistekke, mänguasju ja riideid, mis on valmistatud puuvillasest, linasest või meriinovillasest Oeko-Tex kangast. Disainimisel peetakse silmas lihtsust, lapsemeelsust ja mugavust. Ühtlasi väärtustatakse toodete aegumatut välimust ning võimalust pärandada Asju vennalt õele ja vastupidi. Emil ja Asjad loodab luua lendlevat ja kuldset lapsepõlvemaagiat, mis jääks pehmelt südametesse põksuma.