Tuletõrjealarm tumehall

Läbi müüdud

ALLAHINNATUD!

Vana hind 40€, uus hind 34€.


Tumehall tuletõrjealarm on lisaks praktilisusele ka silmale ilus vaadata. Tuletõrjealarmi saad lakke kinnitada kas kahepoolse teibi või kaasas olevate kruvidega. Töötava alarmi heli on 85dB, mis kostub kogu elamisse. Alarmiga on kompketis patarei, mis kestab kuni 10 aastat. Fotoelektriline suitsu tuvastusmeetod laseb seadmel ära tunda erinevate tulekahjude suitsu. Seadme fotoelektriline optiline tuvastusmeetod tajub keskkonda infrapunakiirtega. Suitsuandur on varustatud enesediagnostika funktsiooniga, mis kontrollib korrapäraste ajavahemike tagant seadme korrektselt töötamist. Sellest hoolimata on oluline ka ise suitsuandurit iganädalaselt kontrollida.Mõõdud 11 cm x 11 cm x 4.1 cm.
Testitud ja sertifitseeritud Euroopa Liidus.


Bränd Eldstickan Stockholm

Eldstickan Stockholm sai alguse 2017. aastal, kui brändi looja Martina Sahl soovis oma ilusaid küünlaid süüdata natuke erilisemate tikkudega kui seda on tavapärased poetikud. Ideest luua elegantsemad tikud sündis bränd, mis valmistab värviliste tahtidega tikke ja tikkudele ilusaid klaasist ümbrispudeleid.

" I wanted to create a timeless interior decoration as in its simplicity could contribute to a more beautiful and more personal home" .

Eldstickan Stockholm