Küünal Vihmakuu

Läbi müüdud

Vihmakuu või Oktoober on sügise põgus iludus mida tuleb hoolikalt pealt vahtida kuna see iga päevaga närbub. Puudest langevad merevaikkollased lehed ja siin ja seal on puudel näha väikeseid punaseid pihlakakobaraid. Vaatad seda iludust pealt ja samal ajal oled oma mõtetes ette valmistumas tulevaste kuude külmaks. 

Vihmakuu lõhn meenutab õhtu, mil lähed sõprade juurde külla, võtad teitsi sületäit kollaseid lehti olles riietud ilusasse mantlisse, ning sõprade koju sisse astudes tunned soojust ja õunakoogi lõhna.

Tipunoodid: Ambra, Viiruk, Bergamott
Keskmised noodid: Ambra, Seeder, Vetiver
Alusnoodid: Muskus, Patšuli, Vanilje

Standard suurus - 240 g, põlemisaeg - 60 tundi


Bränd DÜÜN

DÜÜNi küünlad on pühendatud elu ilule läbi aastaaegade.  Need on lood, mälestused ja emotsioonid, mis peituvad lõhnades. Okasmetsad ja rohelised aasad, terav pakane ja kuum liiv, õitsvad aiad ja suvevihm — igas küünlas peitub väike lugu elust põhjamaises Eesti looduses.
Iga küünal on nimetatud rahvakalendri kuu nimetuse järgi ja valmistatud käsitsi nende koduses töökojas Tallinnas, kasutades looduslikku sojavaha ja lisades kõrgkvaliteetseid parabeenivabu aroomiõlisid. Kõik nende küünlad on cruelty-free ja vegan sõbralikud.

DÜÜN