Küünal Rukkikuu

Läbi müüdud

Rukkikuu küünal, koosnedes mustsõstrast ja tuberoosist, on nii rikas ja küps, justkui marjad, mis on valmis veinis kääritamiseks, ning nii sügav ja tume nagu tähtitäis rukkikuu ööd. Ta viitab tunnetele, mis tekivad aknast õue vaadates vihmasel päeval, meenudes oma kunagist suvist armastust.

Rukkikuul on kompleksne lõhnapüramiid, mis koosneb muuhulgas mustsõstrast, rohelise viigi lehedest, kardamonist, tuberoosist, koirohust ja veel… See küünal saab südamelähedaseks neile, kellele meeldivad peenemad võrgutavamad lõhnad.

TipunoodidMustsõstar, Viigimari, Sidrun, Bergamot, Kardemon
Keskmised noodidRoos, Kurereha, Tuberoos, Iiris, Nelk, Kaneel
AlusnoodidOakmoss, Muskus, Sandlipuu, Ambra

Standard suurus - 240 g, põlemisaeg - 60 tundiBränd DÜÜN

DÜÜNi küünlad on pühendatud elu ilule läbi aastaaegade.  Need on lood, mälestused ja emotsioonid, mis peituvad lõhnades. Okasmetsad ja rohelised aasad, terav pakane ja kuum liiv, õitsvad aiad ja suvevihm — igas küünlas peitub väike lugu elust põhjamaises Eesti looduses.
Iga küünal on nimetatud rahvakalendri kuu nimetuse järgi ja valmistatud käsitsi nende koduses töökojas Tallinnas, kasutades looduslikku sojavaha ja lisades kõrgkvaliteetseid parabeenivabu aroomiõlisid. Kõik nende küünlad on cruelty-free ja vegan sõbralikud.

DÜÜN